- سید عیسی حسینی مزاری - https://mazari.af -

پیام تسلیت رئیس مرکز تبیان به مناسبت اولین سالگرد درگذشت مرحوم سیدمحسن حسینی مزاری

Posted By avapress On اسد ۳۱, ۱۳۹۹ @ ۵:۲۸ ب٫ظ In اخبار روز,پیامها و دیدارها,یـ | تیتر یک | No Comments

 

رئیس مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان به مناسبت اولین سالگرد درگذشت مرحوم مغفور سیدمحسن حسینی مزاری، خبرنگار و عکاس خبرگزاری آوا، پیام تسلیتی صادر کرد.

 

خبرگزاری صدای افغان (آوا) -کابل: متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری به شرح ذیل است:

 

سم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

 

روز اول سنبله/ شهریور سال ۱۳۹۸ شمسی، همزمان است با درگذشت مرحوم مغفور سیدمحسن حسینی مزاری. در این روز، جوان مومن، فعال و پرتلاش قبل از اینکه از خانواده خود جدا شود، از جامعه خبرنگاری جدا شد و روحش پرواز کرد و به لقاء خدایش شتافت. او جوان‌ترین خبرنگار و عکاس خبرگزاری صدای افغان (آوا) در مشهد مقدس بود و به حرفه خویش با عشق سرشار از انگیزه و تکلیف نگاه می‌کرد و در عرصه‌های مختلف انجام وظایف رسانه‌ای، بدون ضعف و سستی می‌شتافت و به نحو احسن کار انجام می‌داد.

 

در واقع می‌توان گفت؛ سیدمحسن حسینی مزاری به عنوان الگوی سایر جوانان در این عرصه مطرح بوده، با تأسی به ایشان و امثال او، سایر جوانان نیز میدان کار خبرنگاری، این حرفه مقدس و بس مهم را خالی نگذاشته، با حضور پرشور خود این وظیفه خطیر الهی را به سرانجام برسانند.

 

اینجانب، اولین سالروز درگذشت این جوان فعال و متعهد را به پدر بزرگوار ایشان حاج سیدمحمدعلی حسینی مزاری، مادر آن مرحوم، برادران و خواهران و تمام اعضای خانواده ایشان تسلیت می‌گویم.

 

برای آن مرحوم غفران الهی و جنت برین و برای خانواده ایشان صبر و اجر مسئلت دارم.

 

سیدعیسی حسینی مزاری

روز جمعه ۳۱ اسد/مرداد ۱۳۹۹ شمسی


Article printed from سید عیسی حسینی مزاری: https://mazari.af

URL to article: https://mazari.af/%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%b3%d9%84%db%8c%d8%aa-%d8%b1%d8%a6%db%8c%d8%b3-%d9%85%d8%b1%da%a9%d8%b2-%d8%aa%d8%a8%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d9%87-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%aa-%d8%a7%d9%88/

کلیه حقوق برای وبسایت رسمی سید عیسی حسینی مزاری محفوظ است