دیدار خوشگوار

  • ۲۹ عقرب ۱۴۰۰
  • کد خبر: 9328
  • 7 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • چاپ این مطلب

 

خوشگوار ترین لحظه، دیدار با همکاران است. آنانی که در سخت ترین شرایط و دشوارترین فرصت ها، در صحنه مبارزات اسلامی حضور جدی و فراگیر داشته و دارند.

مسئولین و جمعی از اعضای مرکز تبیان و خبرگزاری آوا در هرات، از آن دست نیروهایی هستند که نظیرشان به جز در مرکز تبیان، کم پیدا می شود.

آنان چنان گام های استوار، عزم های راسخ و اراده های پولادین داشته و دارند که تاکنون بادهای تند و طوفانی حوادث نه تنها نتوانسته مقهورشان کند، بلکه سرتعظیم فروآورده، شرایط رشد و تعالی شان را سبب شده است.

این عزیزان، چه در بیست سال اخیر تا سقوط به اصطلاح جمهوریت و چه در چندماهه ی پسین، چون کوه پولادین، حرکت آرمانی خودرا تداوم بخشیده، برای تحقق ولایت الله برزمین، دندان فشرده و پا برزمین کوبیده، بدون کمترین تاثیر پذیری از توطئه های سخت و نرم و گرم و سرد دشمن، به سمت دستیابی به هدف آسمانی ی هدایتگری،، به پیش می تازند.

در روزهای حضور در هرات، توفیق پیداکردم تا بامدیریت سیدعبدالله نایاب و باقی مسئولین عزیز دفتر مرکز تبیان در این شهر، با این فرهیختگان خانم و آقا اعم از مدیر، کادر و پرسنل مرکز تبیان و مسئول و خبرنگاران صدای افغان(آوا) در هرات، دیدار و گفتگو کنم.
سیدعیسی حسینی مزاری
۲۹ عقرب/آبان ۱۴۰۰

۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۵۸ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۱۰۱ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۵۹ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۵۸ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۵۶ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۵۴ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۵۲ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۵۰ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۴۸ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۴۶ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۴۵ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۴۳ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۴۱ ۲۰۲۱۱۱۲۰_۱۸۳۰۴۰

برچسب ها: