- سید عیسی حسینی مزاری - https://mazari.af -

حاج رمضان حسین زاده عاقبت بخیر شد آن هم چه عاقبت بخیری

Posted By avapress On جوزا ۲۶, ۱۳۹۶ @ ۱:۲۹ ق٫ظ In اخبار روز,پیامها و دیدارها,یـ | تیتر یک | No Comments

در پی حادثه تروریستی علیه عزاداران مسجد الزهراء کابل، حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری پیامی صادر کرد. به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، دبیر کل حزب اسلامی تبیان در بخشی ازین پیام آورده است: حسین زاده عاقبت بخیر شد آن هم چه عاقبت بخیری که همزمان با دومین شب قدر، شب شهادت مولا و مقتدایش امام علی(ع) مرگ را به آغوش کشید و پرواز کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

باردیگر دست جنایتکار عفریت خون آشام تروریسم بین الملل، در غرب کابل فاجعه آفرید و بندگان زرو زور و تزویر به امر اربابان خارجی خود با انجام عملیات انتحاری، هم خود را به جهنم سوزان واصل کردند و هم همزمان با شب سالروزشهادت مولای متقیان حضرت امام علی(ع) جان جمعی از شیعیان پاکباخته آن حضرت را گرفته تا روح ملکوتی آنان به سوی معشوق حقیقی یعنی خدای رمضان و شب قدر و پروردگار بزرگ علی واولادش به پرواز در آمدند.

 

آری! پس از نماز شام و افطار شب بیست و یکم رمضان، مؤمنین عزادار در مسجد الزهراء غرب کابل که عزم برپایی مراسم احیای شب قدر را داشتند، مورد حمله انتحاری قرار گرفته، جمعی از عاشقان ولایت به شهادت رسیده و تعدادی دیگر زخمی می شوند.

در میان شهدا جمعی از اعضای پولیس ملی و نیز تعدادی غیر نظامی بوده که از آن جمع شهید مظلوم حاج رمضان حسین زاده بود.

حاج رمضان حسین زاده، شخصیت متنفذ، خدمت گذار مردم و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) بود. او همواره در صحنه بود و در عرصه های مختلف اجتماعی و مذهبی از هیچ تلاشی دریغ نمی کرد.

 

این شخصیت خدمت گذار در شب بیست و یکم رمضان نیز برنامه برپایی مراسم بزرگ و با شکوهی داشت و تصمیمش بر این بود که برای گرامیداشت سالروز شهادت مولایش علی(ع) کم نگذارد و از بالاترین عزم و توانش بهره ببرد.

 

اگرچه او می دانست وضعیت امنیتی مناسب نیست و می توانست مانند بسیاری دیگر در خانه بماند و کاری انجام ندهد اما سر پر شور و دل مالامال از عشق به خاندان عصمت و طهارت(علیهم السلام) برای حسین زاده اجازه نمی دهد تا بی تفاوت باشد و از باندها و دسته های جهنمی گروه های تروریستی بهراسد و کاری برای دین و مذهبش انجام ندهد. او حاضر شد جانش گرفته شود اما شعایرالله برپا بماند و راه علی و فرزندان او پویا و فعال تداوم یابد.

حسین زاده عاقبت بخیر شد آن هم چه عاقبت بخیری که همزمان با دومین شب قدر، شب شهادت مولا و مقتدایش امام علی(ع) مرگ را به آغوش کشید و پرواز کرد.

 

زهی عزت و سعادت که نصیب هر مرد و زنی نمی شود جز آنان که عاشقانه در مسیر بالندگی برنامه های دینی خدمت می کنند و زحمت می کشند و با تمام توان جانفشانی می نمایند.

 

انشالله که روح شهدای شب بیست و یکم رمضان در مسجدالزهرای غرب کابل با شهید محراب حضرت امام علی(ع) و سایرشهدای امامان معصوم(ع) به ویژه حضرت امام حسین(ع) و سایر شهدای کربلا محشور گردد.

اینجانب ضمن محکومیت شدید این جنایت هولناک و نابخشودنی، از خداوند متعال برای شهدای این حادثه علو درجات و برای زخمی های آن شفای عاجل استدعا کرده، برای بازماندگان شهدا صبرجمیل و اجر جزیل خواهانم.

سیدعیسی حسینی مزاری

کابل- افغانستان

۲۵-۳-۹۶


Article printed from سید عیسی حسینی مزاری: https://mazari.af

URL to article: https://mazari.af/%d8%ad%d8%a7%d8%ac-%d8%b1%d9%85%d8%b6%d8%a7%d9%86-%d8%ad%d8%b3%db%8c%d9%86-%d8%b2%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b9%d8%a7%d9%82%d8%a8%d8%aa-%d8%a8%d8%ae%db%8c%d8%b1-%d8%b4%d8%af-%d8%a2%d9%86-%d9%87%d9%85/

کلیه حقوق برای وبسایت رسمی سید عیسی حسینی مزاری محفوظ است