جوانان و لزوم توجه مضاعف

  • ۲۴ جدی ۱۴۰۰
  • کد خبر: 9673
  • 37 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • چاپ این مطلب

 

 

جوانان، ارزشمندترین نیروی انسانی جامعه بشری هستند، تا جایی که این طیف، از سرمایه هایی هستند که اگر به درستی به کار انداخته شوند، هرکشوری، رشد و تعالی در تمام حوزه هارا تجربه خواهد کرد.

 

افغانستان، الحمدلله از نسل جوان زیادی برخوردار است و طبعا توجه به این نسل و فراهم کردن شرایط ارتقا‌‌ء کمی و کیفی آنان، به ویژه در حال حاضر، به تامین صلح، ثبات و امنیت کمک می کند و به همین لحاظ مرکز تبیان از ابتدای تاسیس یعنی ۳۰ سال پیش تاحالا، توجه ویژه به جوانان داشته، همواره در صدد کمک به این قشر مهم جامعه بوده و راه دستیابی به دانش مدیریت و رهبری میدانی آنان را فراهم آورده است.

پیرو همین سیاست، امروز نیز فرصتی شد تا باجوانان مرتبط با مسئولین و کارمندان دفتر مرکزی مرکز تبیان در کابل، به خصوص فرزندان و بستگان درجه یک شان، دیدار داشته، پیرامون مسئولیت های متقابل تشکل های حزبی و سازمانی و جوانان و اهمیت حضور و فعالیت شان در صحنه، روشنی بیندازم.

 

البته قبل از اینجانب، آقایان عبد الباسط رحمتی، ذاکر‌حسین موحد، سید حفیظ الله سعادت، هدایت الله رسا و ‌سید احمد ضیائی از جوانان حاضر در دیدار، به ارائه دیدگاه خود پرداختند.

سیدعیسی حسینی مزاری

 

۲۶جدی/دی ۱۴۰۰ شمسی

 

 

۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۶۴۴ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۶۴۶ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۶۴۸ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۶۴۹ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۶۴۹ (۱) ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۶۵۳ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۶۵۵ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۶۵۶ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۶۵۱ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۶۵۸ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۷۰۰ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۷۰۲ ۲۰۲۲۰۱۱۴_۱۹۱۷۰۴

 

برچسب ها: