گزارش تصویری/ ادای احترام حسینی مزاری به شهدای مسجد جامع فاطمیه و دوران جهاد و خرقه مبارک در قندهار

  • ۱۳ حوت ۱۴۰۰
  • کد خبر: 9847
  • 43 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • چاپ این مطلب

خبرگزاری صدای افغان(آوا) – قندهار: حجت الاسلام والمسلیمن سید عیسی حسینی مزاری؛ رئیس کل مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) و هیات همراه با حضور بر مزار شهدای مسجد جامع فاطمیه ولایت قندهار به روح آنان اتحاف دعا نمود.

در این برنامه، او را سید عبدالله نایاب؛ مسئول دفتر نمایندگی مرکز تبیان در هرات، شیخ علی اکبر نورالحق؛ معاون دفتر نمایندگی مرکز تبیان در ولایت بلخ، مرتضی خالقی؛ مسئول دفتر نمایندگی مرکز تبیان در ولایت قندهار، یونس تدبیر، سید حسن حسنی و سایر اعضای ارشد مرکز تبیان در ولایات مختلف، همراهمی می کردند.

حسینی مزاری گفت: راه شهدایی که مظلوم واقع شدند و به خصوص بر اثر عملیات تروریستی به شهادت رسیدند، ادامه خواهد داشت و جوانان باید از این شهدا درس بگیرند و به آنها و مرام و راه شان توسل کند و شیوه زندگی آنان را سرمشق زندگی خود قرار بدهند و ‌با روحیه مبارزه و شهادت طلبی زندگی کنند.

او همچنین ضمن حضور بر مزار شهدای مسجد جامع فاطمیه ولایت قندهار، به خاطر عید سعید مبعث  حضرت رسول مکرم اسلام صلوات الله و سلامه علیه، از خرقه مبارک آن حضرت در این ولایت نیز بازدید به عمل آورد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی مزاری با حضور بر مزار شهدای دوران جهاد نیز خاطرنشان کرد که راز موفقیت ما در زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا است و با زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا مسلمانان همیشه برای جهاد در عرصه های مختلف آماده باشند و از هیچ گونه توطئه دشمن هراس نداشته باشند.

قابل یادآوری است که حجت الاسلام والمسلمین سید عیسی حسینی مزاری در مدت حضورش در ولایت قندهار با شخصیت های مختلف سیاسی، جهادی، علمی، فرهنگی و رسانه ای دیدار کرد.

 

برچسب ها: