مرکز تبیان و خبرگزاری آوا و جلسات هفته وار دفاتر

  • ۱ ثور ۱۴۰۲
  • کد خبر: 10372
  • 16 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • چاپ این مطلب

یکی از برنامه های همیشگی دفاتر مرکز تبیان و خبرگزاری آوا علاوه بر نشست های مشورتی و هدایتگرانه روزانه، برگزاری جلسات هفته وار اداری است تا به ارزیابی فعالیت های هفته قبل و طرح کارهای هفته پیش رو بپردازند و نیز اگر موضوعات مهم روز در میان بود مورد بررسی و تحلیل و ارزیابی قرار بگیرد و آنگاه مسئول کل دفتر به ارائه نظرات لازم جهت مدیریت درست اداره تحت امر خود می پردازد.

photo_2023-04-21_18-50-43 photo_2023-04-21_18-50-47 photo_2023-04-21_18-50-50 photo_2023-04-21_18-50-54

تصاویری که مشاهده می کنید مریوط به جلسه هفته وار دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) در شهر قم ایران است.

برادر بزرگوار حجت الاسلام والمسلمین سیدنوراحمد مبارز که از علمای فعال و پیشتاز در عرصه فعالیت های فکری فرهنگی و اجتماعی بوده، است و خواهد بود به عنوان مسئول دفتر قم مدیریت جلسه را به عهده دارد.

دفتر مرکز تبیان علاوه بر تعامل وسیع و پایدار با دفاتر مراجع عظام و ارتباط نخبگان هموطن و جذب و هدایت آنها جهت کار در عرصه داخل کشور، به امور مهاجرین افغانستانی مقیم این ولایت نیز می پردازد.

این دفتر با داشتن چندین بخش به ویژه بخش زنان، یکی از دفاتر فعال و با برنامه های پرحجم می باشد که به وسیله ده ها مسئول، کادر و اعضای فعال تحصیل کرده از فوق لسانس گرفته تا دکترا پیش برده می شود.

دفتر خبرگزاری صدای افغام(آوا) نیز تحت مدیریت حجت الاسلام والمسلمین امیرنامیرا حسینی از شخصیت های توانمند و با پشت کار رسانه ای، از دفاتر بسیار فعال و پربرنامه است که علاوه بر پیشبرد فعالیت های خبری، در اداره برنامه های مرکز تبیان نیز در کنار جناب آقای مبارز از هیچ تلاش و کوششی دریغ ندارد.

قابل ذکر است که تمام مسئولین و کارمندان و خبرنگاران خبرگزاری صدای افغان(آوا) اعضای مرکز تبیان و تمام مسئولین، کادرها و اعضای مرکز تبیان، خبرنگاران خبرگزاری صدای افغان(آوا) می باشند و همکار و همدوش یکدیگر در تمام عرصه های فرهنگی و رسانه ای.

از خدای متعال برای هردوی این برادران مبارز و ولایی و دیگر مسئولین و اعضای فعال و خدوم این دو دفتر در قم مقدسه آرزوی سلامتی، استدامه حیات و توفیقات روز افزون داریم.

برچسب ها: