جان‌باختن مظلومانه ملوانان و خدمه ایرانی کشتی سانچی، شهادت‌گونه است

  • ۲۵ جدی ۱۳۹۶
  • کد خبر: 5655
  • 124 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • چاپ این مطلب

در پی سانحه کشتی سانچی و جان‌باختن مظلومانه بیش از ۳۰ ملوان و خدمه ایرانی آن، حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری، در پیوند به این رویداد، پیامی صادر کرد.

 

در بخشی از این پیام آمده است: جان‌دادن ملوانان و خدمه کشتی سانچی، شهادت‌گونه بوده و در نزد خدای متعال از اجر و قرب معنوی زایدالوصفی برخوردار می‌باشد.

 

متن پیام ایشان به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

انالله و انا الیه راجعون

 

در شرایطی که جهان اسلام با اندوه فراوان ناشی از جنایات بی‌حد و حصر دشمنان اسلام و بشریت، دست و پنجه نرم می‌کند، شنیدن جان‌دادن ملوانان و خدمه ایرانی کشتی نفتکش سانچی، بار دیگر قلب مسلمانان را فشرد و بر تأثرات روحی و روانی آنان افزود.

 

ملوانان و خدمه کشتی سانچی، در راه تقویت کشوری کار می‌کردند که هم‌اکنون محور مقاومت علیه کل استکبار بوده و به ویژه در برابر زیاده‌خواهی‌های امریکا و اسراییل، چون کوه پولادین ایستاده و جهت احقاق حق مستضعفین عالم می‌رزمد و افتخار بزرگی برای جهان اسلام است.

 

طبیعی است که جان دادن در این راه، شهادت‌گونه بوده و در نزد خدای متعال از اجر و قرب معنوی زایدالوصفی برخوردار می‌باشد.

 

اینجانب جان‌دادن مظلومانه بیش از ۳۰ تن از ملوانان و خدمه ایرانی کشتی سانچی را به محضر رهبر بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای(حفظه‌الله تعالی)، رییس جمهوری محترم حمهوری اسلامی ایران، وزیر و کارکنان وزارت نفت جمهوری اسلامی، ملت شریف ایران، همسران، فرزندان، خانواده و سایر بازماندگان مرحومین، تسلیت می‌گویم.

 

از خدای متعال برای این مرحومین، رحمت واسعه الهی و برای خانواده‌های آنان صبر و اجر مسألت می‌نمایم.

 

سیدعیسی حسینی مزاری

 

۲۵ جدی ۱۳۹۶

برچسب ها: