تعیینات جدید در مرکز تبیان؛ معرفی مسئول کل اموراقتصادی و مسئول دفتر نمایندگی در مشهد مقدس

  • ۲۶ حمل ۱۳۹۹
  • کد خبر: 8535
  • 629 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • چاپ این مطلب

رییس عمومی مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان برای بهبود فعالیت‌های سازمانی این مرکز، تعیینات جدیدی را در دفتر نمایندگی مرکز تبیان در شهر مشهد مقدس مقرر کرده است. بر اساس این تعیینات، سید حیدالله حبیبی به عنوان مسئول کل امور اقتصادی این مرکز و حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی راستی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی در مشهد مقدس معرفی شده‌‌اند.

خبرگزاری صدای افغان(آوا) ـ مشهد مقدس: حجت‌الاسلام والمسلمین سید عیسی حسینی مزاری در مصاحبه با خبرنگار آوا در مورد این تعیینات جدید گفت: “با توجه به گسترده شدن فعالیت‌های تشکیلات در ولایات مختلف و نیازمندی جدی به پشتیبانی اقتصادی، قرار گردید سایر مسئولیت‌های سید وحیدالله حبیبی به خصوص مسئولیت دفتر نمایندگی مرکز تبیان در شهر مشهد مقدس از عهده ایشان برداشته شده، تنها در راس فعالیت‌های اقتصادی، به اداره امور و سازماندهی جدی این بخش بپردازد. بنابراین از این پس سید وحیدالله حبیبی به عنوان مسئول کل امور اقتصادی مرکز تبیان ایفای وظیفه خواهد کرد”.

وی خاطرنشان کرد، طبیعی است که توفیق ایشان و بازدهی بیشتر بخش اقتصادی مرکز تبیان، به همکاری تمام بخش‌های مرتبط مرکز تبیان و نیز عموم تجار، سرمایه‌گذاران، کسبه و بازاریان کشور بستگی دارد تا آقای حبیبی با قوت و قدرت بیشتر در این عرصه فعالیت نماید.

vahid

از این‌رو، رییس مرکز تبیان از همه اعضای این مرکز تقاضا کرده که با بخش اقتصادی مرکز تبیان و مشخصا آقای حبیبی همکاری جدی نمایند.

وی در ادامه افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدهاشمی راستی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی مرکز تبیان در مشهد مقدس تعیین گردید.

حجت‌الاسلام هاشمی راستی که پیش از این به عنوان مسئول بخش علما و مبلغین ایفای وظیفه می‌کرد، با حفظ سمت، مدیریت دفتر مشهد مقدس را عهده‌دار خواهد بود.
hashemi
حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی مزاری در این مورد خاطرنشان کرد: “اگرچه دفتر مشهد مقدس از سابقه ۲۸ ساله برخوردار است و از ظرفیت مهم و اثرگذاری بهره می‌برد، اما با توجه با شایستگی و لیاقت آقای هاشمی، مطمئنم که ایشان با موفقیت از پس این مسئولیت برآمده و انشاالله علاوه بر پی‌گیری طرح‌های قبلی دفتر مشهد مقدس، طرح و برنامه‌های جدیدی نیز روی دست گرفته خواهد شد تا به رشد و ارتقای بیشتر حرکت در مشهد مقدس بینجامد”.

وی گفت: “اگرچه مرسوم است که این‌گونه تعیینات طی تشریفات خاص اعلام گردد و مراسم تودیع و معارفه برگزار شود، اما با توجه به اوضاع کرونایی، این مراسم به بعد موکول گردید”.

گفتنی است که سید وحیدالله حبیبی متولد شهر مزارشریف، پیش از این مسئولیت‌هایی چون کار در هفته‌نامه فریاد عاشورا، معاونت روابط بین‌الملل ریاست کل مرکز تبیان، رئیس هیأت اعزامی به کابل در سال ۱۳۷۵، رئیس هیأت اعزامی به مزارشریف در ماه سنبله ۱۳۷۶، مسئول نمایندگی مرکز تبیان در اروپا و مسئول دفتر مشهد مقدس را در سابقه کار خود دارد. وی از نیروهای فعال و پر تلاش مرکز تبیان بوده که از این پس قرار است رشته امور اقتصادی این تشکیلات را عهده‌دار باشد.

از سوی دیگر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی راستی متولد ولایت کابل نیز از کادرهای فعال و باسابقه تشکیلات تبیان بوده که حضور در دفتر مرکز تبیان در کابل، اولین مسئول بخش علما و مبلغین مرکز تبیان در مشهد مقدس، مسئول دفتر حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در کابل، اولین مسئول دفتر مرکز تبیان در هرات و در ادامه، مسئولیت بخش علما و مبلغین دفتر مرکز تبیان در مشهد مقدس را در سابقه خود داشته و اکنون نیز به عنوان مسئول دفتر نمایندگی مرکز تبیان در مشهد مقدس تعیین شده است.

برچسب ها: