آقای رئیس جمهور! لطفا جلو حمله علیه جبهه مقاومت و شخص آقای علیپور را بگیرید

  • ۱ حمل ۱۴۰۰
  • کد خبر: 9069
  • 379 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • چاپ این مطلب

پیام به مناسبت اقدامات ناسنجیده نظامی علیه جبهه مقاومت و شخص آقای علیپور از طرف دولت افغانستان

بسم الله الرحمن الرحیم
کشور در شرایطی قرار دارد که یک نظام قوی می تواند از پس اداره آن بربیاید و در حالی که دشمنان از اطراف مختلف فشار را برحاکمیت مضاعف ساخته تا اگر نتوانند آن را فروبپاشانند، حداقل برسرمیز مذاکره دست بالاداشته باشند، معقول به نظر نمی رسد طیف وسیع شیعیان را که در طول مدت گذشته از حامیان جدی نظام بوده اند، افسرده و ناامید کرده، با هجمه ناسنجیده علیه جبهه مقاومت بهسود، به طرد و تیلا دادن آن به صف حداقل مخالفان حکومت اقدام کرد و با از دست دادن پایگاه اجتماعی بسیار وسیع مردمی، به تضعیف بیش از پیش نظام کنونی تاثیر گذار عمل کرد.
از این رو لازم به نظر می رسد رئیس جمهور غنی گوش به مشوره هرفرد و جریان مشکوک ندهد و هر روز بیشتر از روز دیگر حلقه محاصره خودرا تنگ تر نکند.
قطعا حاکمیت فعلی مورد حمایت ماست اما به هیچ وجه ناراستی ها و کجی های موجود در آن را برنتافته، خواهان اصلاح رویه و سنجش دقیق در هر اقدام مدیریتی آن هستیم.
اقدام خونبار علیه علیپور قطعا هزینه سنگینی روی دست کل کشور خواهد گذاشت و توجیهات این فرد و یا آن نهاد سیاسی و امنیتی خارجی و یا مرتبط با دولت در راستای اقدام نظامی علیه جبهه مقاومت به هیچ وجه منطقی نه تنها به نظر نرسیده بلکه کاملا گمراه کننده و به ضرر صد درصد امنیت ملی و تمامیت ارضی کشور خواهد بود.
پس آقای رئیس جمهور! تا دیر نشده، دست به کار شوید و جلو هرگونه حمله نظامی علیه جبهه مقاومت را بگیرید.

سیدعیسی حیسینی مزاری
روز یکشنبه، اول حمل/فروردین ۱۴۰۰

برچسب ها: